image
hl1

.

.

Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice, na Państwa skrzynkę mailową wpłynęła w dniu dzisiejszym wiadomość. Proszę o zapoznanie się oraz wypełnianie
w terminie do 4 listopada 2021 formularza zawartego w podanym linku.

Wesoła Ludwiczka zaprasza na swoje urodzinki
w przedszkolu obchodzimy Dzień Drzewa

.

.

.

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 8 kwietnia 2021 r. (Dz. U. z 2021 r. poz. 651) wydłuża się ograniczone funkcjonowanie przedszkola do 18.04.2021r.

W związku z komunikatem Prezesa Rady Ministrów ogłoszonym w dniu dzisiejszym  (tj. 25.03.2021) na konferencji prasowej, a dotyczącym podjęcia dalszych działań profilaktycznych, w zakresie zagrożenia zakażenia koronawirusem w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, ograniczenia jego skutków zdrowotnych i społecznych,  informuję, że

od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2021 roku zostają zamknięte przedszkola. 

Informuję, iż w związku z tym,  został przedłużony zasiłek opiekuńczy.

Dalsze informacje, w powyższym temacie, zostaną Państwu przekazane po ukazaniu się stosownego rozporządzenia i ewentualnych nowych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Więcej zdjęć w galerii

DZIEŃ MATEMATYKI W PRZEDSZKOLU

11 marca (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się dzień matematyki. Prosimy, aby dzieci ubrane były w konkretnych kolorach oraz przykleiły na ubranie emblemat danej figury.

Pszczółki – kolor niebieski- trójkąt

Sowy- kolor zielony- prostokąt

Tygrysy- kolor czerwony- koło

Misie- kolor żółty- kwadrat

Zdjęcia z dzisiejszych kocich zabaw można zobaczyć w galerii

17 lutego (środa) będziemy w przedszkolu obchodzić Światowy Dzień Kota i z tej okazji prosimy o przebranie dzieci w tym dniu za kotki (wystarczą tylko uszy i ogonek).

Obecnie brak nadchodzących wydarzeń do wyświetlenia.